Skip to main content

HiPP Babysanft Shkumbë për pastrim

  • Është veçanërisht i butë për lëkurën: Shkumba kremoze pastron fytyrën dhe duart butësisht. Lëkura mbrohet nga tharja, dhe larja shëndrrohet në kënaqësi të vërtet për fëmijët. Nuk djeg ne sy dhe është pH neutral për lëkurën.
  • Sensitiv: Pa parafinol, i prodhuar të minimizoj rrezikun nga krijimi i alergjive të mundshme, me aromë të këndshme -pa aromatizues që mund të shkakton alergji, pa ngjyrosës, pa sapun, i liruar nga PEG-Agjent lidhës emulgator, pa parabene, pH-neutral ndaj lëkurës, pa grimca mikroplastik. *sipas ligjit për Kosmetik VO
  • Nëse gjatë pompimit dëmtohet koka e patës, ju lutemi të na kontaktoni përfaqësinë e HiPP-it në Kosovë dhe do t'ju sjellim një produkt të ri pa byrokraci.
  • Përmbajtja: Aqua, Coco-glucoside, Natriumi Lauroil Glutamate, Acid limoni, Gliceril oleate, Panthenol, Glicerinë, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Ekstrakt, Polyquaternium-7, Propylene glycol, Sodium chloride, Allantoin, Disodium EDTA hydrogenated Palm Gliceride Citrate, Denatonium benzoate, Tocopherol , Natriumi Benzoate, Parfum
  • HiPP dy dekada të historisë së suksesshme në Kosovë.

Numri i arttikullit: 9541

Ne presim vlerësimin tuaj!

HiPP Babysanft Shkumbë për pastrim

A keni pyetje tjera shtesë sa i përket këti produkti

Ekipi ynë është në dispozicionin tuaj për shqetësimet tuaja.

Te formulari kontaktues

Produkte tjera nga kjo kategori